ÖVRIGT / Diverse / Stop + ytterfoder 7347278
nr 734 7278
Stop + ytterfoder
Ns & porslin, omkring 1900
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 januari 2012
kl 18:09:01
16/1 17:59:29